Volstryto vilkas (2013)

The Wolf of Wall Street (2013)

  , ,

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISIFILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISIFILMAI30 galite pasinaudoti iki šių metų lapkričio 30 d. Daugiau informacijos

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Biudžetas: $100,000,000.00
Pajamos: $392,000,000.00
Reklama

Aprašymas

Ar kada nors svajojote pasimylėti ant krūvos naujutėlaičių dolerių? Jei niekada neturėjote tokių keistų fantazijų Martinas Skorsezė su deramu įžūlumu parodys žmones, kurie jų turi ir, svarbiausia, gali sau tai leisti, o Leonardas DiCaprio pasistengs suvaidinti taip, kad pasigirstų kabos apie dar vieną Oskaro nominaciją šiam puikiam aktoriui.


Volstrytas – vieta Niujorke, kurioje finansų srautai, patekę į malonumų maniako rankas, blyksteli neribota prabanga ir nepamatuota arogancija.


„Volstryto vilkas“ – tai tikra istorija paremtas filmas, pasakojantis apie mitais apipintą dešimtojo dešimtmečio Amerikos finansų įžymybę Džordaną Belfortą (akt. Leonardas DiCaprio), kuris pagarsėjo ne tik gebėjimu greitai uždirbti didžiules sumas biržoje, bet ir ne ką menkesniais gabumais jas iššvaistyti.
Vakarėliai, narkotikai ir moterys – pinigų leidimo būdai nesvetimi filmo herojui, tačiau jis žinojo ir labiau pakvaišusių grynųjų deginimo metodų: kad ir surengti tikriausią šokėjų paradą biure sėkmingo sandėrio proga, išgertuves už kelis milijonus dolerių ar tiesiog paleisti šimtines plazdėti pavėjui nuo savo prabangios jachtos denio.


Tačiau iš finansinių aukštumų ir nesibaigiančių linksmybių tenka nusileisti į ne tokią svetingą tikrovę. Joje nelegaliais Džordano Belforto sandėriais pradeda domėtis vyriausybinės organizacijos, tad artėjantis kritimas paverčia Džordžą absoliučiai neprognozuojamu.


„Volstryto Vilkas“ – penktasis režisierius Martino Skorsezės filmas, kuriame jis tęsia bendradarbiavimą su Leonardo DiCaprio. Garsių filmo vardų gretas papildo ir scenarijaus autorius Terencas Vinteris, žinomas kaip „Sopranų“ scenaristas. Scenarijus ir režisūra užtikrintai sulydo chaotišką personažo kasdienybę su nepaprastai puikiai atliktu pinigų ir sėkmės išlepinto ekscentriško jauno vyro vaidmeniu.


Geriausias aktorius (komedija arba miuziklas)
Reklama

Aktoriai ir filmavimo komanda

Leonardo DiCaprio

Jordan Belfort

Jonah Hill

Donnie Azoff

Margot Robbie

Naomi Lapaglia

Kyle Chandler

Agent Patrick Denham

Jon Bernthal

Brad Bodnick

Ethan Suplee

Toby Welch

Režisierius

Martin Scorsese

Režisierius

Scenaristas

Terence Winter

Scenarijaus autorius

Prodiuseris

Pridėti apžvalgą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Vartotojų atsiliepimai

 1. Karolis

  Tai penktas bendras Martino Skorsezės ir Leonardo Di Caprio darbas. Puikus filmas.

  9,0 rating

  Tai penktas bendras Martino Skorsezės ir Leonardo Di Caprio darbas. Puikus filmas.

 2. Filatovas

  Filmas tiesiog puikus, neleis likti abejingiems. Aktoriai buvo tiesiog puikūs.

  10,0 rating

  Filmas tiesiog puikus, neleis likti abejingiems. Aktoriai buvo tiesiog puikūs.

 3. aida.55

  Ryskus, purvinas, juokingas ir intensyvus filmas. Stai kaip galiu apibudinti si filma.

  9,0 rating

  Ryskus, purvinas, juokingas ir intensyvus filmas. Stai kaip galiu apibudinti si filma.

Volstryto vilkas (2013)