Septyni samurajai (1954)

Seven Samurai • Семь самураев

19543h 27mN-16,
  , , ,
Metai:
Šalis:
Kino studija:
Kitas pavadinimas:七人の侍 Shichi-nin no samurai (Japonija) Seven Samurai (JAV)
Filmas kolekcijose:
Biudžetas:$2,000,000.00
Pajamos:$346,300.00
Reklama

Aprašymas

Septyni samurajai atvyksta apginti vargano kaimelio, kurį užpuolė plėšikai. Senas samurajus, kuriam dabar sunkūs laikai, gavo ūkininko prašymą apsaugoti miestą nuo banditų. Jis pasiėmė dar 6 samurajus sau į pagalbą, ir jie išmokino miesto žmones kaip apsiginti, o jie maitindavo samurajus 3 kartus į dieną.

Reklama

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISI30 galite pasinaudoti iki 2024 vasario 29 d. Daugiau informacijos

Aktoriai ir filmavimo komanda

Takashi Shimura

Kambei Shimada

Yoshio Inaba

Gorobei Katayama

Minoru Chiaki

Heihachi Hayashida

Daisuke Katō

Shichiroji

Isao Kimura

Katsushiro Okamoto

Yukiko Shimazaki

Rikichi's Wife

Kamatari Fujiwara

Manzô - Father of Shino

Kokuten Kōdō

Gisaku, the Old Man

Režisierius

Akira Kurosawa

Režisierius

Scenaristas

Akira Kurosawa

Scenarijaus autorius

Shinobu Hashimoto

Scenarijaus autorius

Hideo Oguni

Scenarijaus autorius

Muzika

Fumio Hayasaka

Kompozitorius

Prodiuseris

Pridėti apžvalgą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Vartotojų atsiliepimai

  1. www.visifilmai.lt

    Trys su puse valandos prabėgo žaibiškai. Filmas apie garbę, užuojautą, gerumą ir drąsą. Filmas apie viską, kas žmogui nesvetima. Ši klasika privers ir juoktis, ir liūdėti. O filmo pabaiga – kaip daina.

    10,0 rating

    Trys su puse valandos prabėgo žaibiškai. Filmas apie garbę, užuojautą, gerumą ir drąsą. Filmas apie viską, kas žmogui nesvetima. Ši klasika privers ir juoktis, ir liūdėti. O filmo pabaiga – kaip daina.

Septyni samurajai (1954) online

Garso takeliai

Kino nuotaikos

absurdiškas aistringas aktualus ambicingas apgailėtinas apokaliptinis atmosferinis autentiškas avantiūrinis baisus bauginantis brutalus chaotiškas daugialypis daugiasluoksnis didingas didvyriškas distopinis dramatiškas drąsus dvasingas dviprasmiškas džiaugsmingas egzotiškas ekscentriškas emocingas energingas epinis filosofiškas futuristinis gaivus galingas gąsdinantis gilus gražus grėsmingas grubus įdomus ikoniškas įkvepiantis informatyvus intensyvus intriguojantis introspektyvus intymus įsimintinas įspūdingas išradingas istorinis įtemptas įtikinantis įtraukiantis jaudinantis jausmingas jautrus juokingas kerintis kerštingas kinematografinis klasikinis komiškas kontroversiškas kruvinas kūrybingas kvailas lavinantis linksminantis magiškas meistriškas meninis mielas mįslingas muzikalus narsus neatsispiriamas negražus nenuspėjamas nepamirštamas nerealus nerimą keliantis nerūpestingas nesenstantis nestandartinis netikėtas netradicinis niūrus nostalgiškas novatoriškas nuoširdus nuostabus painus pakylėjantis paliečiantis paslaptingas patrauklus poetiškas prieštaringas protingas provokuojantis psichologinis puikus realistiškas romantiškas ryškus satyriškas siaubingas šiurkštus smagus šmaikštus šokiruojantis spalvingas sprogstantis stebuklingas stilingas subtilus sudėtingas sukrečiantis suktas sunkus tamsus tragiškas trikdantis unikalus užburiantis vaizdingas žaismingas žavingas žiaurus