Pabaisiukė (2023)

Scarygirl • Страшилка и Тайна города света

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISIFILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISIFILMAI30 galite pasinaudoti iki šių metų lapkričio 30 d. Daugiau informacijos

Reklama

Aprašymas

Dvylikametė Arkė – linksma, smalsi, geraširdė ir ganėtinai paprasta mergaitė. Na, ji šiek tiek skiriasi nuo kitų: pavyzdžiui, vieną mergaitės akį dengia juodas raištis. Arkė suvokia, kad yra kitokia, bet nelabai kreipia į tai dėmesio. Mergaitei svarbiausia, kad yra mylima savo tėčio Blisterio. O kadangi jos tėtis taip pat yra ypatingas, jiedu puikiai sugyvena.

Kol vieną dieną Blisteris pagrobiamas. Sužinojusi, kad jos tėtis išgabentas į spalvingąjį Šviesų Miestą, Arkė pasiryžta jį surasti. Nepaisant to, kad niekuomet nebuvo palikusi gimtųjų namų ir tai bus pirmoji tolima jos kelionė, Arkė nedvejodama leidžiasi į kelią.

Eidama tikslo link, mergaitė susiras naujų draugų, o taip pat įgis ir naujų priešų. Arkė supras, kodėl yra ne tokia, kaip kiti, sužinos keletą paslapčių iš savosios praeities, o svarbiausia – suvoks, kad būti kitokiam nėra nieko blogo. Nes tik būdami kitokie, tuo pačiu esame unikalūs, vieninteliai ir nepakartojami.

Reklama

Aktoriai ir filmavimo komanda

Jillian Nguyen

Arkie (voice)

Remy Hii

Bunniguru (voice)

Sam Neill

Dr. Maybee (voice)

Rob Collins

Blister (voice)

Tim Minchin

Chihoohoo (voice)

Anna Torv

The Keeper (voice)

Liv Hewson

Bugeye (voice)

Deborah Mailman

Treedweller (voice)

Mark Coles Smith

River Bandit / Swamp Dog (voice)

Kate Murphy

Egg / Computer Voice (voice)

Ricard Cussó

Narwhal (voice)

Režisierius

Ricard Cussó

Režisierius

Scenaristas

Craig Behenna

Scenarijaus autorius

Prodiuseris

Būkite pirmas, įvertinęs „Pabaisiukė (2023)“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.