Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISIFILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISIFILMAI30 galite pasinaudoti iki šių metų lapkričio 30 d. Daugiau informacijos

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Biudžetas: $46,000,000.00
Pajamos: $122,126,687.00
Filmas kolekcijose:
Reklama

Aprašymas

Lietingą Padėkos dieną mažame Amerikos miestelyje dingsta dvi mergaitės: šešiametė Ana ir jos draugė Džoi. Pagrobimo bylos imasi jaunas detektyvas Lokis (aktorius Jake‘as Gyllenhaal‘as), tačiau nelabai turi už ko užsikabinti. Tol, kol vyresnis Anos brolis užsimena maždaug mergaičių dingimo metu netoli namų regėjęs įtartiną kemperį. Gabus detektyvas netrunka susekti automobilio savininką Aleksą Džounsą (puikiai vaidmeniui parinktas aktorius Paul‘as Dano), tačiau pritrūkus jo kaltės įrodymų, vairuotojas paleidžiamas. Anos tėvas Keleris (akt. Hugh‘as Jackman‘as) puikiai žino, kad laikas – ne jo sąjungininkas: jei pagrobti vaikai nesurandami per pirmąsias 48 valandas, dažniausiai jie nebūna surandami apskritai. Negalėdamas su tuo susitaikyti ir nepaisydamas galimų pasekmių, Keleris pagrobia ir įkalina kemperio vairuotoją. Desperacijos apimtas tėvas pasiryžęs viskam, kad iš savo belaisvio išgirstų, kur yra jo dukra.

Reklama

Aktoriai ir filmavimo komanda

Hugh Jackman

Keller Dover

Jake Gyllenhaal

Detective Loki

Maria Bello

Grace Dover

Terrence Howard

Franklin Birch

Paul Dano

Alex Jones

Viola Davis

Nancy Birch

Melissa Leo

Holly Jones

Zoë Soul

Eliza Birch

Wayne Duvall

Captain Richard O'Malley

Len Cariou

Father Patrick Dunn

Kyla-Drew

Joy Birch

Režisierius

Scenaristas

Aaron Guzikowski

Scenarijaus autorius

Prodiuseris

Mark Wahlberg

Prodiuseris
Pridėti apžvalgą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Vartotojų atsiliepimai

  1. Fibonacci

    Ilgas, neskubantis, vietomis sunkus filmas apie tai, ką žmogus yra pasirengęs padaryti, kad išgelbėtų artimuosius. Žiūrėjau su susidomėjimu.

    9,0 rating

    Ilgas, neskubantis, vietomis sunkus filmas apie tai, ką žmogus yra pasirengęs padaryti, kad išgelbėtų artimuosius. Žiūrėjau su susidomėjimu.