Saulėlydis: Brėkštanti Aušra. 2 Dalis (2012)

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012)

20121h 55mN-13, ,
 

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISIFILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISIFILMAI30 galite pasinaudoti iki šių metų lapkričio 30 d. Daugiau informacijos

Reklama

Aprašymas

Po sudėtingo gimdymo gražuolė Bela atsigauna pavirtusi į vampyrę. Pirmą kartą per 18 metų mergina pajaučia dar gaivesnę aistrą gyventi. Ji mėgaujasi nauja realybe, skuba išbandyti ypatingas galias, stulbina geriausius draugus vampyriškų gebėjimų įsisavinimu ir nuoširdžiai džiaugiasi nemirtinga santuoka. Ji tikisi būti saugi ir laiminga per amžius su dukrele Renesme ir mylimuoju vyru vampyru Edvardu.

Tačiau Kalenų šeimos laimė negali tęstis ilgai. Sąmokslą surezgusi klastingoji vampyrė Irina iš Denalio būrio paskundžia jaunąją sutuoktinių porą Volturių klano lyderiui Aro. Ji savanaudiškai trokšta keršto už vilkolakių nužudytą mylimąjį Loreną ir paskleidžia gandą, kad unikaliausia pasaulyje mergaitė Renesmė buvo paversta nemirtinga vampyre jau po gimimo ir kelia nenumaldomą grėsmę.

Reklama

Aktoriai ir filmavimo komanda

Būkite pirmas, įvertinęs „Saulėlydis: Brėkštanti Aušra. 2 Dalis (2012)“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.

Saulėlydis: Brėkštanti Aušra. 2 Dalis (2012)