Marija Antuanetė 1 Sezonas

Marie Antoinette (2022)

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISIFILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISIFILMAI30 galite pasinaudoti iki šių metų lapkričio 30 d. Daugiau informacijos

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Transliuotojas: Canal+
Reklama

Aprašymas

Marijai Antuanetei yra tik 14 metų, kai jai tenka išvykti iš Austrijos ir tekėti už Prancūzijos dofino. Dabar ji turi išmokti Prancūzijos dvaro taisyklių ir kovoti su gandais, kenkiančiais jos reputacijai.

1 serija 52min

Marija Antuanetė dar tik paauglė, kai yra priversta ištekėti už dofino. Ji turi susilaukti įpėdinio, kad užtikrintų Prancūzijos ir Austrijos sąjungą. Tačiau ji taip pat nepasirengusi šiam darbui, kaip ir jos vyras.

2 serija 56min

Marija Antuanetė supranta, kad susilaukti įpėdinio nebus paprasta. Ji kreipiasi pagalbos į madam Barry. Tačiau favoritė pradeda matyti dofinę kaip konkurentę.

3 serija 55min

Karališkoji šeima atostogauja Fontenblo. Marija Antuanetė sužino apie Barry planą priimti sužadėtinį iš Provanso. Ar pretendentė į Prancūzijos sostą pagimdys sūnų anksčiau, nei Marija ir Liudvikas atliks savo pareigą?

4 serija 51min

Kai karalius sunkiai suserga, sosto įpėdinio klausimas netikėtai tampa realybe. Du Barry žino, kad jei neapsaugos savęs nuo būsimos Prancūzijos karalienės, jos laikas Versalyje baigsis.

5 serija 52min

Nors Liudvikas dabar ir yra karalius, Marija Antuanetė yra pasiryžusi karaliauti Prancūzijoje. Tačiau jų santuokai iškyla grėsmė – Liudvikas nėra pasirengęs leisti savo žmonai austrei įsitraukti į Prancūzijos politiką.

6 serija 53min

Netikėtai į Versalį išgelbėti karališkosios santuokos atvyksta Marijos Antuanetės brolis Josephas, kuris supranta, kad jam teks gerokai paplušėti, jei norės suvienyti šią susvetimėjusią porą.

7 serija 48min

Marija Antuanetė pagaliau nėščia! Tačiau kyla grėsmė jos reputacijai, kai Versalyje pasirodo pornografiniai pamfletai, kuriuose abejojama jos negimusio vaiko teisėtumu.

8 serija 52min

Liudvikas vis labiau pasitiki savo, kaip karaliaus, vaidmeniu ir tvirtai remia Amerikos nepriklausomybės karą. Tuo tarpu Marija Antuanetė apsigyvena Mažajame Trianone.

Reklama

Aktoriai ir filmavimo komanda

Emilia Schüle

Marie Antoinette (8 epizodų)

Louis Cunningham

Louis XVI (8 epizodų)

Jack Archer

Provence (8 epizodų)

Jasmine Blackborow

Princess de Lamballe (8 epizodų)

Roxane Duran

Josephine (8 epizodų)

James Purefoy

Louis XV (8 epizodų)

Gaia Weiss

Madame Du Barry (8 epizodų)

Yoli Fuller

Joseph Bologne de Saint-Georges (8 epizodų)

Marthe Keller

The Empress (8 epizodų)

Jonas Bloquet

Joseph II (1 epizodas)
Būkite pirmas, įvertinęs „Marija Antuanetė 1 Sezonas“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.

Canal+