Man viskas gerai (2023)

Linksmas ir ironiškas filmas apie mokslininkę, kuri visomis išgalėmis stengiasi išlaikyti susikurtą tobulos moters įvaizdį.

20231h 33mN-13

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISIFILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISIFILMAI30 galite pasinaudoti iki šių metų lapkričio 30 d. Daugiau informacijos

Metai:
Šalis:
Reklama

Aprašymas

Marija grįžta į savo įprastą gyvenimą po laiko, praleisto klinikoje. Ji siekia susigrąžinti darbą savo pačios pradėtame moksliniame tyrime ir įtikinti šeimą bei kolegas, kad jai viskas gerai. Vis dėlto nuslėpti dažnėjančias panikos atakas ir tuo pačiu metu varžytis dėl mokslinio projekto bei šeimos meilės, yra daug sunkiau nei ji manė. jos paauglė dukterėčia apsvaigusi naktimis dainuoja Vitalijos Katunskytės dainas, mama ginčijasi su gydytojais dėl operacijos, močiutė prikaišioja dėl mitybos, o sužadėtinis nepatenkintas dėl jos ambicijų. Linksmas ir ironiškas filmas apie moterį, kuri visomis išgalėmis stengiasi išlaikyti susikurtą tobulo žmogaus įvaizdį.

Reklama
Būkite pirmas, įvertinęs „Man viskas gerai (2023)“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.

Man viskas gerai (2023)