Herbis: lenktynių asas (2005)

BloodRayne • Бладрейн

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Biudžetas:$50,000,000.00
Pajamos:$144,100,000.00
Reklama

Aprašymas

Gal jis mažas, senas ir juokingas, tačiau lenktynių trasoje jam nėra lygių. Prisisekite diržus! Kultinis aštuntojo dešimtmečio kino herojus sugrįžo į ekranus pašėlusioje netikėtumų, nuotykių ir variklių griausmo kupinoje komedijoje!

Megės Peiton tėvas ir senelis buvo žymūs lenktynininkai, todėl nenuostabu, jog nuo pat ankstyvos vaikystės ji svajojo kuo greičiau sėsti už lenktyninio automobilio vairo. Smarki mergina trokšta lenktynių trasoje įrodyti, jog yra verta savo garsių giminaičių! Deja, Megės tėvas Rėjus yra įsitikinęs, kad jo dukra, siekdama sporto aukštumų, niekada nerizikuos gyvybe. Apie Megės svajonę jis nenori nė girdėti! Vis dėlto koledžo baigimo proga Rėjus padaro išimtį ir leidžia dukrai išsirinkti automobilį… iš senų mašinų sąvartyno. Jis net nenutuokia, kaip šis sprendimas pakeis Megės gyvenimą!

Sąvartyne mergina išsirenka seną “Nissan”, tačiau… Kas tai? Nejau jai vaidenasi? O gal senutėlis, surūdijęs ir apdaužytas “Volkswagen” vabalas iš tiesų mėgina atkreipti jos dėmesį? Dideliam savo pačios nustebimui Megė įsigyja Herbį – automobiliuką, iš pirmo žvilgsnio galintį kelti tik gailestį ir šypseną. Tačiau mažas “vabaliukas” po variklio dangčiu slepia ne vieną staigmeną… O svarbiausia – jis turi savitą, “kietą” charakterį, kuris, kaip netrukus paaiškėja, lenktyniaujant gali lemti kur kas daugiau nei šimtai arklio galių!

Reklama

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu 30VISIFILMAI Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu 30VISIFILMAI galite pasinaudoti iki 2024 vasario 29 d. Daugiau informacijos

Aktoriai ir filmavimo komanda

Režisierius

Angela Robinson

Režisierius

Scenaristas

Thomas Lennon

Scenarijaus autorius

Robert Ben Garant

Scenarijaus autorius

Muzika

Mark Mothersbaugh

Kompozitorius

Prodiuseris

Robert Simonds

Prodiuseris
Būkite pirmas, įvertinęs „Herbis: lenktynių asas (2005)“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.

Herbis: lenktynių asas (2005)