Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISIFILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISIFILMAI30 galite pasinaudoti iki šių metų lapkričio 30 d. Daugiau informacijos

Reklama

Aprašymas

Pagrindinės filmo herojės Emilės Hokins gyvenimas pradėjo griūti, kai jos vyrą pasodino į kalėjimą. Iš pradžių ji bandė vaduotis iš depresijos savo jėgomis, saujomis rydama raminamuosius. Paaiškėjus, kad tai nepadės, Emilei neliko kitos išeities kaip tik kreiptis pagalbos į nuoširdžius ir rūpestingus psichiatrinės ligoninės gydytojus. Dabar moteris su savo vidiniais demonais kovoja nebe viena – susidoroti su slogia būsena jai padeda du geriausi klinikos gydytojai ir eksperimentiniai preparatai, turintys gan keistų šalutinių poveikių. Ar neatsitiks taip, kad užuot išnykusios, visos Emilės vidinės baimės išsiverš į paviršių?

Reklama

Aktoriai ir filmavimo komanda

Rooney Mara

Emily Taylor

Jude Law

Jonathan Banks

Catherine Zeta-Jones

Dr. Victoria Siebert

Channing Tatum

Martin Taylor

Vinessa Shaw

Dierdre Banks

Režisierius

Pridėti apžvalgą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Vartotojų atsiliepimai

  1. Marijus

    „Šalutinis poveikis“ prasideda, kaip satyra. Atrodo, kad Stevenas Soderbergas nori parodyti depresiją, kaip šiuolaikinės biznio klasės ligą.

    7,0 rating

    „Šalutinis poveikis“ prasideda, kaip satyra. Atrodo, kad Stevenas Soderbergas nori parodyti depresiją, kaip šiuolaikinės biznio klasės ligą.

Šalutinis poveikis (2013)