Meniu (2022)

The Menu (2022)

20221h 46mN-16,
Reklama

Aprašymas

Meniu – Filmo istorija pasakoja apie porelę (Anya Taylor-Joy ir Nicholas Hoult), kuri keliauja į pakrantės salą pavalgyti išskirtiniame restorane, kuriame šefas (Ralph Fiennes) parengė gausų meniu su šokiruojančiais netikėtumais. Platesnis filmo siužetas kol kas neatskleidžiamas, tačiau paviešintoje restorano nuotraukoje, kurios priešakyje matosi aktoriai R. Fiennes ir A. Taylor-Joy, aiškiai matosi nustebęs Anya Taylor-Joy veidas. Filmas įvardijamas kaip tamsi komedija – trileris, todėl netikėtumo aktorės veide kontekstas vis dar išlieka paslaptimi.


Filmą „Meniu“ režisavo Mark Mylod, scenarijų parašė Seth Reiss ir Will Tracy, o prodiusuoja Betsy Koch ir Adam McKay. Nors A. McKay yra tik filmo prodiuseris, jei šis projektas bus kažkas panašaus į kitas jo tamsias komedijas, tokias kaip „Valdžia“ (angl. „Vice“) ar „Nežiūrėk aukštyn“ (angl. „Don‘t Look Up“), kino gerbėjų laukia tikras malonumas.


Tačiau viskas, kas susiję su Anya Taylor-Joy, šiuo metu yra privalomas pažiūrėti turinys. Per savo karjerą aktorė jau pasirodė daugybėje įsimintinų filmų, tokių kaip anksčiau minėtas siaubo filmas „Ragana“, psichologiniame trileryje „Skilimas“ (angl. „Split“), dramoje „Emma“ ar psichologiniame siaubo filme „Paskutinė naktis Soho rajone“ (angl. „Last Night in Soho“). Vis dėlto plačioji auditorija Anya Taylor-Joy pažins iš populiariojo „Netflix“ serialo „Karalienės gambitas“ (angl. „The Queen‘s Gambit“), kur ji buvo nominuota „Emmy“ apdovanojimui už šachmatininkės Betės Harmon vaidmenį.


Visi su nekantrumu laukia pamatyti, kaip Anya Taylor-Joy suvaidins greta neįtikėtinai talentingo Ralph Fiennes, tačiau kiti filmo aktoriai taip pat yra aukščiausios klasės. Filme „Meniu“ taip pat vaidina Nicholas Hoult, Hong Chau, Janet McTeer, Judith Light, Reed Birney, Paul Adelstein, Aimee Carrero, Arturo Castto, Mart St. Cyr, Rob Yan bei John Leguizamo.


Šiame filme yra daug intriguojančių paslapčių ir, atsižvelgiant į minėtus „šokiruojančius netikėtumus“, šioje tamsioje komedijoje gali būti gana daug siaubo. Anya Taylor-Joy jau yra ankščiau suvaidinusi keliuose sukrečiančiuose filmuose, todėl su „Meniu“ viskas įmanoma.

Reklama

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu FILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu FILMAI30 galite pasinaudoti iki 2024 rugpjūčio 31 d. Daugiau informacijos

Aktoriai ir filmavimo komanda

Ralph Fiennes

Chef Julian Slowik

Anya Taylor-Joy

Margot Mills

Nicholas Hoult

Tyler Ledford
Būkite pirmas, įvertinęs „Meniu (2022)“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.

Meniu (2022)

Kino nuotaikos

absurdiškas aistringas aktualus ambicingas apgailėtinas apokaliptinis atmosferinis autentiškas avantiūrinis baisus bauginantis brutalus chaotiškas daugialypis daugiasluoksnis didingas didvyriškas distopinis dramatiškas drąsus dvasingas dviprasmiškas džiaugsmingas egzotiškas ekscentriškas emocingas energingas epinis filosofiškas futuristinis gaivus galingas gąsdinantis gilus gražus grėsmingas grubus įdomus ikoniškas įkvepiantis informatyvus intensyvus intriguojantis introspektyvus intymus įsimintinas įspūdingas išradingas istorinis įtemptas įtikinantis įtraukiantis jaudinantis jausmingas jautrus juokingas kerintis kerštingas kinematografinis klasikinis komiškas kontroversiškas kruvinas kūrybingas kvailas lavinantis linksminantis magiškas meistriškas meninis mielas mįslingas muzikalus narsus neatsispiriamas negražus nenuspėjamas nepamirštamas nerealus nerimą keliantis nerūpestingas nesenstantis nestandartinis netikėtas netradicinis niūrus nostalgiškas novatoriškas nuoširdus nuostabus painus pakylėjantis paliečiantis paslaptingas patrauklus poetiškas prieštaringas protingas provokuojantis psichologinis puikus realistiškas romantiškas ryškus satyriškas siaubingas šiurkštus smagus šmaikštus šokiruojantis spalvingas sprogstantis stebuklingas stilingas subtilus sudėtingas sukrečiantis suktas sunkus tamsus tragiškas trikdantis unikalus užburiantis vaizdingas žaismingas žavingas žiaurus