Kompromatas (2022)

Kompromat (2022)

20222h 7mN-13,

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISIFILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISIFILMAI30 galite pasinaudoti iki šių metų lapkričio 30 d. Daugiau informacijos

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Reklama

Aprašymas

Nuo spalio 28 dienos kino teatruose tikrais įvykiais paremta jaudinanti ir įtraukianti drama – „Kompromatas“. Aukščiausio lygio režisūra, puiki lietuvių aktorių Mariaus Repšio, Vaidoto Martinaičio, Algirdo Latėno, Larisos Kalpokaitės žaviosios lenkų aktorės Joannos Kulig („Šaltasis karas“) vaidyba, sužavės visus, rimto ir kokybiško kino pasiilgusius žiūrovus. Pagrindiniam vaidmeniui režisierius pasikvietė vieną ryškiausių šių dienų prancūzų aktorių Gilles Lellouche.

Paskirtas vadovauti prancūzų aljansui Sibire, diplomatas Metju (akt. Gilles Lellouche) nedelsdamas imasi naujų pareigų. Pokyčiai karjeroje, galbūt, padės išspręsti šeimynines problemas ir išsaugoti santuoką. Tačiau visi planai, tikslai ir svajonės priverstos žlugti. Atstovaudamas Prancūzijos interesus ir kultūrą Sibiro gilumoje, doras ir sąžiningas Metju, net baisiausiame sapne negalėjo įsivaizduoti, kad supažindindamas vietinę bendruomenę su „prancūzišku menu“ bei sušokęs lemtingą šokį su žavia mergina gali atsidurti gerai žinomos savo žiaurumu federalinės saugos tarnybos (FSB) taikinyje.

Apkaltintas savo keturmetės dukters išžaginimu, Metju suimamas savo namuose Irkutske. Pamažu viskas tampa aišku, jis – FSB tarnybos ir vietinių oligarchų kompromato auka. Įspėtas, jog vis tiek bus pripažintas kaltu ir įkalintas, nepaisant beprasmės bylos, Metju priverstas kęsti žeminančias kančias tardymo izoliatoriuje.

Apsiginti neįmanoma, Prancūzijos valdžios institucijos bejėgės… Jam reikia apsispręsti – laukti teismo nuosprendžio Rusijos pragaro skylėje ar rizikuoti būti sušaudytam, bet pasinaudoti šansu ir pabėgti. Priėmus sprendimą bėgti – trauktis nebėra kur. Jis tampa ieškomiausiu tarptautiniu nusikaltėliu. Prasideda kova už gyvenimą – vienas prieš iki dantų ginkluotus FSB pareigūnus ir paskelbtą tarptautinę paiešką. Tapęs bėgliu Metju gali pasikliauti tik sėkme, savo protu bei paslaptinga nepažįstamąja, kuri rizikuodama savo gyvybe, jam padeda pačiose sudėtingiausiose situacijose. Tarp šių dviejų neeilinių asmenybių užsimezga ypatingas ryšys.

Reklama
Būkite pirmas, įvertinęs „Kompromatas (2022)“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.

Kompromatas (2022)