Išdavikas (2016)

Our Kind of Traitor • Такой же предатель, как и мы

 
Metai:
Šalis:
Kino studija:
Kitas pavadinimas:Un traître idéal (Prancūzija)
Biudžetas:$4,000,000.00
Pajamos:$9,930,095.00
Reklama

Aprašymas

Jauna įsimylėjėlių porelė – Oksfordo dėstytojas Peris ir teisininkė Geilė – atostogų Karibuose metu susipažįsta su žavingu, įdomiu ir nepadoriai turtingu vyriškiu, vardu Dima. Netrukus paaiškėja Dimos turtų kilmė: jis – pagrindinis Rusijos mafijos nešvarių pinigų „plovėjas“. Atostogoms baigiantis, rusas prisipažįsta baiminantis dėl savo šeimos saugumo ir paprašo Perio padaryti jam paslaugą – perduoti Didžiosios Britanijos žvalgybai USB diską su itin vertinga informacija apie nelegalių mafijos pinigų judėjimą.

Sujaudintas istorijos apie Dimos šeimą, Peris sutinka padėti savo naujajam draugui. Grįžęs į Londoną, dėstytojas perduoda informaciją MI6 agentui Hektorui, nuoširdžiai tikėdamasis, kad tuo jo dalyvavimas šioje schemoje ir baigsis. Tačiau britų žvalgyba, nusprendusi, kad tokį vertingą informatorių būtina išsaugoti bet kokia kaina, įkalba Perį tapti kontaktiniu žmogumi su Rusijos mafijos medžiojamu išdaviku. Netrukus Peris ir Geilė įtraukiami į nepaprastai pavojingą šnipų, mafijos ir dviejų šalių vyriausybių katės ir pelės žaidimą, kuriame gali pasitikėti tik vienas kitu.

Reklama

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu 30VISIFILMAI Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu 30VISIFILMAI galite pasinaudoti iki 2024 vasario 29 d. Daugiau informacijos

Aktoriai ir filmavimo komanda

Režisierius

Susanna White

Režisierius

Rašytojas

Scenaristas

Hossein Amini

Scenarijaus autorius

Muzika

Marcelo Zarvos

Kompozitorius

Prodiuseris

John le Carré

Prodiuseris

Tessa Ross

Prodiuseris
Būkite pirmas, įvertinęs „Išdavikas (2016)“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.

StudioCanal
Išdavikas (2016)