Gyvūnų karalystė (2023)

Le règne animal • Королевство зверей

Reklama

Aprašymas

Netolimoje ateityje, o gal jau ir kitąmet, vis daugiau žmonių palaipsniui virsta žvėrimis. Prancūzijoje plintant paslaptingai ligai ima kisti supratimas, kas yra žmogus. Mutuojančius asmenis valdžia atskiria nuo visuomenės, bet vežant pacientus į specialų izoliatorių medicininis transportas patenka į avariją, ir dalis jų dingsta. Vienos iš pasmerktųjų „mutantų“ vyras Fransua pasiryžta kardinaliai pakeisti savo ir sūnaus Emilio gyvenimus ir žūtbūt ją surasti. Noras susigrąžinti mylimą žmogų juos nuves netikėčiausiais keliais ir privers subręsti – galbūt ne tik sūnų, o mus visus, manančius, kad esame pranašesni už gamtą.

Po debiutinio pilnametražio „Meilė iš pirmo smūgio“, režisierius Thomas Calley’is Kanuose iškart atkreipė visų dėmesį. Antrasis jo filmas „Gyvūnų karalystė“ atidarė šių metų Kanų „Ypatingo žvilgsnio“ programą, o Prancūzijos kino teatruose muša visus žiūrimumo rekordus.

Reklama

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu 30VISIFILMAI Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu 30VISIFILMAI galite pasinaudoti iki 2024 vasario 29 d. Daugiau informacijos

Aktoriai ir filmavimo komanda

Būkite pirmas, įvertinęs „Gyvūnų karalystė (2023)“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.

Canal+
Gyvūnų karalystė (2023)