Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISIFILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISIFILMAI30 galite pasinaudoti iki šių metų lapkričio 30 d. Daugiau informacijos

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Kitas pavadinimas: Colonia Dignidad - Es gibt kein Zurück (Vokietija)
Biudžetas: $14,000,000.00
Pajamos: $3,621,046.00
Reklama

Aprašymas

Kaip ir kur įsikūrė po Antrojo pasaulinio karo aukšto rango nacių nusikaltėliai, išvengę Niurnbergo teismo, pasakoja begalė sensacijomis mintančių knygų ir, žinoma, filmų, kartais net ir dokumentinių.


Vienas tokių aktyvistų jaunas vokiečių žurnalistas Danielis po 1973 m. kariškių Čilėje įvykdyto perversmo buvo slaptosios policijos agentų pagrobtas ir po ilgų kankinimų išsiųstas į koloniją „Dignidad“: ši didžiuliame plote įsikūrusi stovykla pasauliui pristatoma kaip labdaringa komuna, bet iš tikrųjų tai grynų gryniausia nacių koncentracijos stovykla, susidorojanti su naujajam režimui nepalankiais priešininkais.


Vadovauja šiai kolonijai buvęs vermachto karininkas fanatiškas pamokslininkas Paulius Šeferis. Į „Dignidadą“ lengva pakliūti, bet ištrūkti iš čia dar niekam nepavyko.

Reklama

Aktoriai ir filmavimo komanda

Būkite pirmas, įvertinęs „Kolonija (2015)“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.