Herbas arba skaičius (1978)

Odds and Evens (1978)

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISIFILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISIFILMAI30 galite pasinaudoti iki šių metų lapkričio 30 d. Daugiau informacijos

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Reklama

Aprašymas

Herbas arba skaičius (it. Pari e dispari) – 1978 m. italų sukurta veiksmo komedija, kurioje vaidino aktoriai Terensas Hilas ir Badas Spenceris. Kaip ir ankstesnis šių aktorių filmas Kovotojai su nusikalstamumu, jis buvo filmuojamas JAV. Tai dvyliktas bedras T. Hilo ir B. Spencerio darbas.


Buvę lošėjas Čarlis tapo sunkvežimio vairuotoju ir visai nenori prisiminti savo ankstesnio amato. Gabendamas krovinį į Majamį, jis susipažįsta su vienuole seserimi Siuzana, kurios vadovaują prieglaudą ketina uždaryti, jei nebus surinkta reikiama pinigų suma.


Netrukus jo kelyje vis ima painiotis įkyrus jaunuolis Džonis, norintis įvelti jį į savo aferas. Netrukus paaiškėja, kad Čarlis ir Džonis – netikri broliai, o jų tėvui reikalinga operacija regėjimui atgauti.


Apgyvendinęs tėvą sesers Siuzanos prieglaudoje, Čarlis nusprendžia padėti Džoniui laimėti reikiamą sumą, tačiau netrukus jį pradeda kankinti įtarimai, kad jo tėvas visai ne aklas, o Džonis turi ir kitų klanų: sužlugdyti lažybų verslui vadovaujantį Graiką, su kuriuo Čarlis ir anksčiau yra turėjęs reikalų…

Reklama

Aktoriai ir filmavimo komanda

Būkite pirmas, įvertinęs „Herbas arba skaičius (1978)“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.