Apie Begemotą kuris bijojo skiepų (1966)

published on 2023/01/19
Senosios animacijos filmukas Begemotas kuris bijojo skiepų. Kartą visi žvereliai atėję į med. punktą sužinojo, kad visiems reikia pasiskiepyti nuo geltligės. Begemotas šiek tiek sunerimo ir visų ėmė klausinėti kada gi juos skiepys 🙂 Tačiau niekas nekreipė dėmesio į jį, o krokodilas atšovė, kad kada reikės tada ir skiepys, o lapinas sakė, kad tai niekai. Tačiau begemoto tai niekaip neįtikino. Kaip jam sekėsi ir kuo viskas baigėsi pažiūrėkite, nes ir Jums gali nutikti kaip šiam begemotui.

Sudomins

When You Wake Up (2014)
Čipolinas (1961)

Čipolinas (1961)

2 sav. prieš
Legendinis filmukas apie Čipoliną patiks visiems vaikams. Tai pasakojimas apie šalį, kurią valdo rūstus ir negailestingas princas Citronas, jo padejėjas Senjoras Pomidoras ir pasipūtelės Vyšnios.
Outrage (2010)

Outrage (2010)

1 sav. prieš
В безжалостной борьбе за власть несколько кланов якудза оспаривают расположение крёстного отца. Главари поднимаются по иерархической лестнице в организации, не пренебрегая заговорами и лживыми клятвами верности. Опытный якудза Отомо наблюдает за развитием карьеры своих товарищей: оставив позади замысловатые татуировки и отрубленные пальцы, они штурмуют мир финансов. В мире коррупции, где царят предательство и месть, ни на минуту не прекращается борьба за власть или просто за выживание. Это мир, где героев не существует.
The Butterfly Circus (2009)
Keturi metų laikai
2017 m. Lietuvos aplinkos ministerija išleido nuostabų dokumentinį gamtos filmą „Keturi metų laikai“. Čia pasakojama nuostabi mūsų šalies gamtos, gyvūnų ir paukščių, meilės šaliai ir gamtos vertybių išsaugojimo istorija.
Palikite komentarą apie “Apie Begemotą kuris bijojo skiepų (1966)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Koemtarų nėra