Tylioji kalva (2006)

Silent Hill (2006)

20062h 5mN-18,

Filmo detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Kitas pavadinimas: Centralia (JAV)
Biudžetas: $50,000,000.00
Pajamos: $100,605,135.00

Filmo aprašymas

Rouz gyvena tarsi košmare – jos vienintelė dukrelė Šeron sunkiai serga. Medikai jai negali pasiūlyti jokių viltį teikiančių gydymo būdų. Nusivylusi motina griebiasi bet ko, kas gali pagelbėti jos vargšui kūdikiui. Paskutinė Rouz viltis – netradiciniai gydymo būdai.
Ji nusprendžia nuvežti dukrelę pas žiniuonę. Tačiau Rouz vyras mano, jog tai tiesiog paistalai ir Šeron tai nepadės. Tačiau vilties netekusios motinos nieks nesustabdys – nei vyro protestai, nei sveiko proto balsas.
Rouz su dukrele išsiruošia į kelionę, tačiau kažkokiu būdu net nepajutusios kerta portalą į kitokį pasaulį. Kitoje portalo pusėje jos išnyra keistame ištuštėjusiame ir šiurpą keliančiame Tyliosios kalvos miestelyje.
Miestelis, skendintis tirštame rūke, bauginančiai šnara keistų gyvių žingsniais, o tamsa, nusileidžianti vakarais, atrodo atgyja ir transformuoja viską, prie ko prisiliečia…
Rouz, išgąsdinta keistojo miestelio, išleidžia iš akių savo sergančią dukrą. Akimirka baimės bei neapdairumo ir Šeron išnyksta rūke paskendusiose Tyliosios kalvos miestelio gatvėse. Paklaikusi mama ima blaškytis po miestelį ir sekioti kiekvieną iš rūkų išnyrantį šešėlį kaskart vis vildamasi, jog ten, rūke, klaidžioja jos mažoji Šeron.
Rouz ne vienintelė, beklaidžiojanti rūkuose skendinčiame Sailent Hile. Moteris sutinka keletą nelaimėlių – Tyliosios kalvos miestelio gyventojų. Jie, patekę į rūko ir tamsos spąstus, negali palikti miestelio ir priversti kovoti su tamsos būtybėmis, atsėlinančiomis iš rūkų. Tačiau jie patys jau beveik pavirtę tamsos šešėliais ir siluetais rūke.
Pasigedę Rouz ir Šeron, artimieji praneša policijai. Ieškoti dingusiųjų motinos ir dukters pasiunčiama detektyvė Sibil. Ji pasirodo tada, kai Rouz labiausiai reikalinga pagalba, tačiau moteris greitai suvokia, jog vien detektyvės pagalbos jai nepakaks.
Rouz supranta, kad norėdama susigrąžinti savo mergytę, turės susikauti su rūke slypinčiais demonais. Demonais, grėsmingesniais nei galima buvo įsivaizduoti…

Aktoriai ir filmavimo komanda

Sean Bean

Christopher Da Silva

Radha Mitchell

Rose Da Silva

Jodelle Ferland

Sharon / Alessa

Laurie Holden

Cybil Bennett

Deborah Kara Unger

Dahlia Gillespie

Kim Coates

Officer Thomas Gucci

Alice Krige

Christabella

Nicky Guadagni

Distressed Woman

Ron Gabriel

Old Mechanic

Derek Ritschel

Young Police Officer

Eve Crawford

Sister Margaret

Režisierius

Christophe Gans

Režisierius

Scenaristas

Roger Avary

Scenarijaus autorius
Būkite pirmas, įvertinęs „Tylioji kalva (2006)“

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.

Tylioji kalva (2006)