Kraujo grupė (2002)

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISIFILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISIFILMAI30 galite pasinaudoti iki šių metų lapkričio 30 d. Daugiau informacijos

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Reklama

Aprašymas

FTB agentas Teris Makalebas visada įsigilina į bylos esmę. Šį kartą esmė yra širdis, plakanti jo kūne. Jam teko nužudymo aukos širdis. Aukos sesuo paprašo jo pasistengti rasti žudiką. Tai tik vienas iš daugelio šio baisios nežinomybės kupino trilerio posūkių. „Nuostabusis Eastwoodas – ūmus, stebinantis ir labai labai jaudinantis.“ (Jimas Svejda, KNX/CBS Radio)

Tris kartus laimėjęs Kino akademijos apdovanojimą, Clintas Eastwoodas yra šio filmo prodiuseris, režisierius ir pats vaidino Makalebą. „Kraujo grupė“ yra aštraus siužeto, paslaptingas filmas, sukurtas pagal perkamiausią Michaelo Connely’io knygą. Scenarijų parašė Brianas Helgelandas, gavęs Oskarą už filmą „Los Andželas slaptai“. Los Andželo platybėse, medžiodamas nesugaunamą grobį, Makalebas rizikuoja savo sveikata ir saugumu. Draugai ir kolegos pataria jam viską mesti, bet Makalebas negali. Jis negali leisti, kad dėl širdies ši byla liktų neatskleista.

Reklama

Aktoriai ir filmavimo komanda

Clint Eastwood

Terry McCaleb

Jeff Daniels

Jasper 'Buddy' Noone

Anjelica Huston

Dr. Bonnie Fox

Režisierius

Clint Eastwood

Režisierius

Prodiuseris

Būkite pirmas, įvertinęs „Kraujo grupė (2002)“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.

Kraujo grupė (2002)