Beldimas į trobelę (2023)

Knock at the Cabin (2023)

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISIFILMAI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISIFILMAI30 galite pasinaudoti iki šių metų lapkričio 30 d. Daugiau informacijos

Reklama

Aprašymas

Po to, kai kino žiūrovus šokiravo su paplūdimyje itin staigiai senstančia šeima filme „Senatvė“ (angl. „Old“) ir pristatė šiurpų kūdikį mini seriale „Tarnaitė“ (angl. „Servant“), režisierius M. Night Shyamalan dabar nori atkreipti dėmesį į atokią trobelę ir keturis nepažįstamus žmones, terorizuojančius jos nuomininkus. Visa tai galima pamatyti pasirodžiusiame pirmame psichologinio siaubo trilerio „Beldimas į duris“ (angl. „Knock at the Cabin“) anonse, prikeliančiame į gyvenimą autoriaus Paul G. Tremblay siaubo romaną „Trobelė pasaulio gale“ (angl. „The Cabin at the End of the World“).


Filme, kaip ir knygoje, pasakojama apie du tėčius, kurie atvyksta su savo vaiku į atokią trobelę atostogauti, o vėliau juos aplanko ir paima įkaitais ketveriukė žmonių, reikalaujančių, kad tėvai padarytų neįmanomą pasirinkimą. Jų teigimu, jei tėvai to nepadarys, ateis apokalipsės metas.


Psichologinio siaubo trilerio „Beldimas į duris“ anonsas nepaaiškina ar šie įsibrovėliai sako tiesą. Galbūt tai tik kliedesiai? O jei jie sako tiesą? Koks yra šis baisus sprendimas, kurį tėvai turi priimti? Visa tai paaiškės kai vizionieriaus režisieriaus filmas „Beldimas į duris“ pasirodys Lietuvos kino teatruose 2023 metų vasario 3 dieną.

Reklama

Aktoriai ir filmavimo komanda

Būkite pirmas, įvertinęs „Beldimas į trobelę (2023)“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.

Universal Pictures
Beldimas į trobelę (2023)