Apgavikai (2003)

Matchstick Men • Великолепная афера

 
Metai:
Šalis:
Kino studija:
Biudžetas:$62,000,000.00
Pajamos:$65,565,672.00
Reklama

Aprašymas

Rojus ir Frankas – užkietėjusių aferistų porelė, jau daug metų apgaudinėjantys paprastus piliečius ir baigiančius susikrauti šešiaženkles sumeles. Lengvai įtikinti ir nieko blogo neįtariantys žmogeliai už beverčius daiktus sumokėdavo fantastiškas sumas.

Rojus ir Frankas sugebėdavo taip juos įtikinti, kad kiekvienas patikėdavo, jog 10 kartų brangiau nupirkęs vandens filtravimo prietaisą, vėliau jis būtinai laimės automobilį, egzotišką kelionę ar neįkainojamas brangenybes. Žinoma, taip nenutikdavo, bet ką nors kaltinti jau būdavo per vėlu.

Amerikoje tokių naivių namų šeimininkių pasitaikė ne viena, o Rojus ir Frankas tik tuo ir naudojosi. Paprasta filosofija – žmonių godumas pasiduoda fantazijai, o kai kas iš to smagiai pasipelno. Tačiau atėjo metas, kai neurotiškas ir nuo visko pavargęs Rojus, užsidirbęs pakankamai pinigų sau ir savo psichiatrui, užsisvajoja apie “pensiją” ir ramų gyvenimą.

Ambicingasis Frankas gi, atvirkščiai, numatė naują auką ir kur kas stambesnį laimikį. Jis nusižiūrėjo turtingą verslininką Chucką Frechette. Panaudojus visiems žinomą triuką – laiku ir vietoje apkeitus lagaminus – galima nugvelbti net 80.000 JAV dolerių iškart!

Rojus į šį pasiūlymą sureaguoja gana skeptiškai, tačiau tik iki tol, kol jo gyvenime pasirodo 14-metė duktė Angela, trumpos jo santuokos su gražuole Heather, vaisius. Netikėta viešnia dar labiau supainioja ir taip komplikuotas Rojaus mintis.

Naujai iškeptas tėtušis staiga įsijaučia į globėjišką vaidmenį, pamilsta tvirtai ant žemės stovinčią Angelą ir nutaria išmokyti ją savo keistos “profesijos” paslapčių. Pati Angela, susižavėjusi stulbinačia tėvelio karjera, noriai įsitraukia į dviejų komandą. Mergina, pasirodo, turi neįkainojamą talentą…apgaudinėti.

Rojus vėl susidomi pelningu Franko pasiūlymu, tačiau pagrindinį vaidmenį nutaria patikėti Angelai. Jei jai pavyks, Rojus ramiai keliaus į pensiją, jei ne, ne taip ramiai – į kalėjimą.

Reklama

Specialus Go3 televizijos pasiūlymas tinklapio VisiFilmai.lt lankytojams: su kodu VISI30 Go3 televizijos planą “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida taikoma pirmiems trims mėnesiams! Kodu VISI30 galite pasinaudoti iki 2024 vasario 29 d. Daugiau informacijos

Aktoriai ir filmavimo komanda

Nicolas Cage

Roy Waller

Sam Rockwell

Frank Mercer

Bruce McGill

Chuck Frechette

Beth Grant

Laundry Lady

Fran Kranz

Slacker Boyfriend

Režisierius

Ridley Scott

Režisierius

Prodiuseris

Ridley Scott

Prodiuseris

Ted Griffin

Prodiuseris

Scenaristas

Ted Griffin

Scenarijaus autorius

Muzika

Hans Zimmer

Kompozitorius
Būkite pirmas, įvertinęs „Apgavikai (2003)“ filmą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kol kas atsiliepimų nėra.

Warner Bros.
Apgavikai (2003)

Kino nuotaikos

absurdiškas aistringas aktualus ambicingas apgailėtinas apokaliptinis atmosferinis autentiškas avantiūrinis baisus bauginantis brutalus chaotiškas daugialypis daugiasluoksnis didingas didvyriškas distopinis dramatiškas drąsus dvasingas dviprasmiškas džiaugsmingas egzotiškas ekscentriškas emocingas energingas epinis filosofiškas futuristinis gaivus galingas gąsdinantis gilus gražus grėsmingas grubus įdomus ikoniškas įkvepiantis informatyvus intensyvus intriguojantis introspektyvus intymus įsimintinas įspūdingas išradingas istorinis įtemptas įtikinantis įtraukiantis jaudinantis jausmingas jautrus juokingas kerintis kerštingas kinematografinis klasikinis komiškas kontroversiškas kruvinas kūrybingas kvailas lavinantis linksminantis magiškas meistriškas meninis mielas mįslingas muzikalus narsus neatsispiriamas negražus nenuspėjamas nepamirštamas nerealus nerimą keliantis nerūpestingas nesenstantis nestandartinis netikėtas netradicinis niūrus nostalgiškas novatoriškas nuoširdus nuostabus painus pakylėjantis paliečiantis paslaptingas patrauklus poetiškas prieštaringas protingas provokuojantis psichologinis puikus realistiškas romantiškas ryškus satyriškas siaubingas šiurkštus smagus šmaikštus šokiruojantis spalvingas sprogstantis stebuklingas stilingas subtilus sudėtingas sukrečiantis suktas sunkus tamsus tragiškas trikdantis unikalus užburiantis vaizdingas žaismingas žavingas žiaurus