Cee Lo Green

Vaidino

2012

Monstrų viešbutis (2012)

- Murray the Mummy (voice)

homas DeCarlo Callaway, geriau žinomas sceniniu vardu CeeLo Green (arba Cee Lo Green), yra amerikiečių dainininkas, dainų autorius, reperis, kompozitorius, įrašų prodiuseris, aktorius ir verslininkas. Greenas yra žinomas dėl savo darbo soulo muzikos srityje, įskaitant hitus „Crazy“ ir „Fuck You“. Gimęs Atlantoje, Džordžijos valstijoje, Greenas iš pradžių išgarsėjo kaip Pietų hiphopo grupės „Goodie Mob“ narys. Vėliau jis pradėjo solinę karjerą ir išleido du albumus „Arista Records“: Cee-Lo Green and His Perfect Imperfections (2002) ir Cee-Lo Green… Is the Soul Machine (2004).

Kitas Greeno projektas buvo Gnarls Barkley, bendradarbiaujant su DJ Danger Mouse. 2006 m. duetas pelnė pasaulinį hitą su „Crazy“, kuris pateko į geriausiųjų penketuką dvidešimtyje šalių, įskaitant JAV ir JK. Su Gnarlsu Barkley’u Greenas išleido du albumus: 2006 m. platinos parduotą „St. Elsewhere“ ir 2008 m. „The Odd Couple“. 2010 m. Greenas tęsė solinę karjerą su albumu „The Lady Killer“, iš kurio gimė didžiausias jo solinis hitas „Fuck You“. Daina užėmė antrąją vietą Billboard Hot 100 ir pateko į 10 geriausių trylikoje šalių. Greenas išleido dar tris solinius albumus: Cee Lo’s Magic Moment (2012), Heart Blanche (2015) ir CeeLo Green Is Thomas Callaway, taip pat susijungimo albumą su Goodie Mob, Age Against the Machine (2014).

2011–2014 m. Greenas buvo Amerikos realybės televizijos dainavimo konkurso „The Voice“ teisėjas ir treneris. Jis pasirodė keturis jo sezonus.[a] 2012 m. animaciniame vaidybiniame filme „Transilvanija“ jis įgarsino Murray’į mumiją, taip pat pasirodė kelios televizijos programos ir filmai, įskaitant jo paties laidą CeeLo Greeno „Geras gyvenimas“ per TBS. Green pasirodė reklamose, įskaitant 7 Up, Duracell, M&M’s ir sake prekės ženklą TYKU. Jo darbai pelnė daugybę apdovanojimų ir apdovanojimų, įskaitant penkis „Grammy“ apdovanojimus, BET apdovanojimą, „Billboard“ apdovanojimą ir „Brit Award“.